Kurumsal
Epsilon Grup

Hakkımızda

Epsilon Grup, 2010 yılında yazılım, siber güvenlik ve bilişim danışmanlığı alanlarında müşterilerine yüksek kalitede hizmet vererek beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Projelerin başarısının müşteri ihtiyacını doğru analiz etmekten başladığına inanıyoruz. Bu nedenle genç, dinamik mühendis kadrolarımız ile deneyimli yönetim kadrolarımızı harmanlayarak yeni teknolojilere hızla uyum sağlayabilen, doğru analiz, doğru ve gerekli teknoloji seçimi ve sağlıklı müşteri diyalogları ile sonuca odaklanıyoruz.

Epsilon Firması

Aynı zamanda “Yerli ve Milli” kavramını misyonumuzun bir parçası olarak ele almakta olup, ARGE personellerimiz ile Siber Güvenlik ve Sistem Yönetimi alanında ürünler geliştiriyoruz. Böylelikle ülkemizin bilişim alanında dışa bağımlılığını azaltarak, hem rekabetçi bir alt yapıya kavuşmasını sağlıyor hem de ihracatımıza katlı yapabilmek adına gece gündüz demeden çalışıyoruz.

MisyonumuzÜlkemizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasında en önemli etkenlerin başında eğitim ile bilişimin geldiğine inanıyoruz. Bu nedenle Siber Güvenlik ve Sistem Yönetimi alanlarında yerli ve milli ürünler üreten bir firma olmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Epsilon Misyonu

Epsilon VizyonuVizyonumuz


Deneyimli dinamik ve yenilikçi kadrolarımız ile sürekli kendimizi yenileyerek, sektörde ki son gelişmeleri takip eden Dünya standartlarında uygulamalar ve ürünler geliştiren bir Yazılım Evi ve ARGE firması olmak.

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Sistemi Politikamız

 • Kalite sistem sürekliliği ve iyileştirmeleri ile ilgili çalışmaları planlayıp uygulayarak, kurumsal bir firma olma yolundaki çalışmaların sürekliliğini sağlamak, bunun için gerekli kaynak ve bütçe planlamasını yapmak,

 • Uygulama geliştirme teknolojilerimizi ve araştırmalarımızı güncel tutmak, bünyesinde, yeni gelişen teknolojileri takip eden, yaptığı işin gerektirdiği eğitimleri almış yetenekli ve özgüveni yüksek personelin, KURULUŞ mensubu olmaktan onur duyarak çalıştığı bir kurum olmak,

 • Mevzuat, yönetmelik ve şartnamelere uygun, müşteri isteklerini, kalite, güvenilirlik, maliyet ve zaman yönünden en iyi seviyede karşılayacak ürünler geliştirmek ve bu sayede müşteri memnuniyetini sürekli kılarak rekabet gücümüzü artırmak temel politikamızdır.
Kalite ve Müşteri Memnuniyeti
Bilgi Güvenliği Politika

Bilgi Güvenliği Politikamız

 • Bilgi varlıklarını yönetmek, varlıkların güvenlik değerlerini, ihtiyaçlarını ve risklerini belirlemek, güvenlik risklerine yönelik kontrolleri geliştirmek ve uygulamak

 • Bilgi varlıkları, değerleri, güvenlik ihtiyaçları, zafiyetleri, varlıklara yönelik tehditlerin, tehditlerin sıklıklarının saptanması için yöntemlerin belirleyeceği çerçeveyi tanımlamak.

 • Tehditlerin varlıklar üzerindeki gizlilik, bütünlük, erişilebilirlik etkilerini değerlendirmeye yönelik bir çerçeveyi tanımlamak.

 • Risklerin işlenmesi için çalışma esaslarını ortaya koymak.

 • Hizmet verilen kapsam bağlamında teknolojik beklentileri gözden geçirerek riskleri sürekli takip etmek

 • Tabi olduğu ulusal veya uluslararası düzenlemelerden, yasal ve ilgili mevzuat gereklerini yerine getirmekten, anlaşmalardan doğan yükümlülüklerini karşılamaktan, iç ve dış paydaşlara yönelik kurumsal sorumluluklarından kaynaklanan bilgi güvenliği gereksinimlerini sağlamak.

 • Hizmet sürekliliğine yönelik bilgi güvenliği tehditlerinin etkisini azaltmak ve sürekliliğe katkıda bulunmak

 • Gerçekleşebilecek bilgi güvenliği olaylarına hızla müdahale edebilecek ve olayın etkisini minimize edecek yetkinliğe sahip olmak.

 • Maliyet etkin bir kontrol altyapısı ile bilgi güvenliği seviyesini zaman içinde korumak ve iyileştirmek.

 • Firma itibarını geliştirmek, bilgi güvenliği temelli olumsuz etkilerden korumak.

 • Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin sürekliliği sağlayarak iyileştirmeler yapmak

Yetkinliklerimiz


ISO 9001:2008


ISO 27001:2013