Yerel ve Bulut Uygulamalarına Güvenli Erişim

Kullanıcılar gün içerisinde yerel ve bulutta yer alan birçok uygulamaya erişim sağlamaktadır. Bu uygulamaların her birine erişim için tekrar tekrar kullanıcı doğrulama işlemi gerçekleştirmek zorunda kalmaları, zaman kaybının yanı sıra kullanım zorluğunu da beraberinde getirmektedir. SSO, kullanıcılarınızın bir pano üzerinden bulutta ve yerelde çalışan uygulamalarınıza şifre kullanımını ortadan kaldırarak güvenli ve hızlı erişim tecrübesi yaşamalarına olanak sağlar. Kullanıcılarınızın zaman kazanmasının yanında üretkenliklerini de arttırarak tek girişle birçok iş uygulamasına erişmelerine olanak tanır.
 
 
 
 
parallax backgroundNeden Epsilon?


Kuruluşlarda güvenlik ihlallerinin, yetkisiz erişimlerin, kullanıcı hesaplarının ele geçirilmesinin baş aktörü olarak “parolalar” ön plana çıkmaktadır. Parolaları yönetmek ve sorunlarını ortadan kaldırmak da yüksek maliyet gerektiren operasyonlara neden olmaktadır.

Epsilon Passwordless, parolaları ortadan kaldırarak, Açık Anahtarlı Şifreleme (PKC) ve FIDO altyapısı sayesinde hızlı ve güvenli “Şifresiz Kullanıcı Doğrulama” teknolojisi ile kuruluşların güvenlik seviyelerini arttırmalarını ve parola yönetim maliyetlerinden kurtulmalarını sağlar.