Epsilon OTP
Epsilon Grup

Multi Factor Authentication

Kritik Kurumsal Verilere Yetkisiz Erişime Karşı Koruma

Multi-factor authentication, sıradan bir kimlik doğrulama işlemine (Single Factor Authentication) bir katman daha ekleyerek verilerinize veya sanal çalışma ortamınıza erişimi daha güvenli hale getiren güçlü bir kimlik doğrulama mekanizmasıdır. Multi-factor authentication ile izinsiz erişimler engellenir. Siber saldırılara karşı kendinizi hedef olmaktan korursunuz. Sisteminizi, kolayca ulaşılabilir olmaktan çıkarırsınız.

Güvenliği Artırın Maliyetleri Düşürün.

Manuel kullanıcı yönetimi hataya açık olduğu gibi emek isteyen yoğun bir iştir. Yerleştirme ve kapanış süreçlerini otomatikleştirerek; rolü, departmanı ve diğer niteliklerini temel alarak insanın katılımını azaltabilir ve erişim denetimini düzene sokabilirsiniz.

Multi Factor Authentication

Kritik sistem erişimini koruma

Günümüzde her kuruluş, kullanıcı kimliğini etkin bir şekilde doğrulamak ve güvenli erişimi sağlamak için yaşanan karmaşık zorluklarla karşı karşıyadır. İşletmelerde dağıtılan işgücü; web, mobil ve bulut ağlarına, uygulamalara, rekabet avantajı ve operasyonel verimlilik sağlayan kaynaklara her zaman ve her yerden erişime uygunluk istemektedir. Aynı zamanda, kuruluşlar güvenlik ihlallerini önlemek, sürekli uyumu sürdürmek ve marka itibarını korumak için dinamik bir gelişme içerisindedirler.

Epsilon OTP, eksiksiz ve esnek bir şekilde endüstri lideri güvenlik çözümleri sunar. Tamamıyla entegre edilmiş kimlik doğrulama platformumuz ve yenilikçi cihazlarımız, kullanıcılara yüksek değerli varlıkları basit ve sezgisel olarak korumakla kalmayıp aynı zamanda müşteriye değer katmaktadır.

Mobil ve Server

Neden Epsilon OTP ?

 • Çalışanları, dış ortağı ve müşterinin kurumsal bilgilere erişmesini sağlayacak bir sisteme ihtiyacınız var. Basit, ölçeklenebilir ve kullanımı kolay olmalıdır. Yardımcı olabiliriz.

 • Çalışanların binlerce politika uyumlu uygulamaya erişmesini sağlayın.

 • Kurumsal masaüstü, web ve mobil genelinde güvenli uygulama erişimi olan kurumsal çevikliği sağlayın.

 • Uygulama erişimini IP adresiyle sınırlayın ve artan güvenlik için Çok Faktörlü Kimlik Doğrulaması uygulayın.

 • Kimlerin hangi uygulamalara ve ne zaman erişebileceklerine karar verin.

 • Epsilon OTP, BT'nin Tüm Kullanıcılar, Cihazlar, Bulutlar ve Şirket içi Uygulamalara Karşı Kimlik Politikası yürütmesine olanak tanır.

 • Otomatik kullanıcı etkinleştirme ve tek tıklamayla kaldırma işlemi.

Epsilon OTP Server

Günümüzde her kuruluş, kullanıcı kimliğini etkin bir şekilde doğrulamak ve güvenli erişimi sağlamak için yaşanan karmaşık zorluklarla karşı karşıyadır. İşletmelerde dağıtılan işgücü; web, mobil ve bulut ağlarına, uygulamalara, rekabet avantajı ve operasyonel verimlilik sağlayan kaynaklara her zaman ve her yerden erişime uygunluk istemektedir. Aynı zamanda, kuruluşlar güvenlik ihlallerini önlemek, sürekli uyumu sürdürmek ve marka itibarını korumak için dinamik bir gelişme içerisindedirler.

Web Authentication Çözümü

API desteği ile tüm Web, Windows ve Mobil Uygulamalarınız için Tek Kullanımlık Şifre hizmeti sağlar. Tek kullanımlık şifreleriniz ile kurumsal web uygulamarınızda da son kullanıcı güvenliğini sağlayabilirsiniz. Epsilon Authentication Server, uygulamalarınızla uyumlu bir şekilde çalışarak token aygıtlar ve mobil uygulamalar ile ürettiğiniz tek kullanımlık şifreniz ile giriş yapmanıza olanak sağlar.

OTP Panel

SSL VPN ile Güvenli Bağlantı Çözümü

Tek kullanımlık şifrelerinizi, SSL VPN ile kurumsal network ağına bağlandığınızda da kullanabilir, kimlik doğrulama işleminizi yapabilirsiniz. Böylece ofis içinde ya da ofis dışında sanal çalışma ortamında kullanıcı denetimini yapabilir, çalışanlarınızın bilgi güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Radius ve Challenge Response destekli tüm VPN ve Firewall bileşenleri ile uyum içinde kullanabilirsiniz. Radius kullanımlarında “Kullanıcı Adı”, “Şifre” ve OTP yerine “OTP” ve “Şifre” ile giriş yapabilme özelliğine de sahipsiniz.

Microsoft OWA Çözümü

Kurumsal mail girişlerinizde tek kullanımlık şifreleriniz ile giriş sağlayarak, kullanıcılarınızın ve şirketinizin gizli bilgi ve belgelerine sızmaları önleyin.

Mobile Token

 • QRCode tarama özelliği ile mobil uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 • Çoklu cihaz desteği ile Android ve iOS cihazlarınız üzerinden tek kullanımlık şifre üretebilirsiniz.

 • Uygulama içi güvenlik özelliği ile sizin dışınızda herhangi biri uygulamaya erişim sağlayamaz.

 • İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan otp üretebilirsiniz.

 • Fiziksel tokena ihtiyaç duymazsınız

Mobil Sürüm
Mobil OTP

Neden Epsilon OTP

Epsilon OTP Sunucusu Hakkında Genel Bilgiler

 • VPN entegrasyonu sayesinde nerde olursanız olun ve hangi bilgisayardan bağlanırsanız bağlanın, şirketiniz ya da kurumunuzun sistemlerine acaba şifrem çalınabilir mi korkusu olmadan erişebilirsiniz. Ayrıca sistemlere sadece sadece erişimine izin verilen kişiler tarafından erişildiğinden emin olursunuz.

 • Tek kullanımlık şifreyi sadece token ile değil, aynı zamanda SMS, email, mobile token (IOS ve Android destekli telefonlarda çalışmaktadır) yöntemlerinden biri veya birkaçı ile dağıtabilirsiniz.

 • Outlook entegrasyonu sayesinde nerde olursanız olun ve hangi bilgisayardan bağlanırsanız bağlanın, maillerinize acaba şifrem çalınabilir mi korkusu olmadan erişebilirsiniz.

 • Token ile OTP Sunucusu arasındaki iletişimi kriptolama desteği bulunmaktadır.

 • LDAP ve Active Directory entegrasyonu bulunmaktadır.

 • 32 ya da 64 bit, multi platform ve sanal platform desteği bulunmaktadır.

 • Kurulumu kısa ve kolay, tüm sistemin işler hale gelme süresi çok kısadır (sadece birkaç saat).

 • 7/24 destek hattı bulunmaktadır.